1 بهمن 90  ساعت 12 و 59 دقیقه و 57 ثانیه

مجله اینترنتی نازلی عنوان مطلب : بیوگرافی و عكس جدید اندیشه فولادوند
بازیگر ایرانی اندیشه فولادوند كه در سریال زیبای شیدایی به ایفای نقش پرداخته است متولد سال ۱۳۶۲ است ، فارغ التحصیل رشته فلسفه است ،در کودکی به نجاری و خرید و فروش علاقه مند بوده و مدتی هم این کارها را انجام می داده ا، اولین بار با ایفای نقشی حیرت آمیز در فیلم «سربازهای جمعه» مسعود کیمیایی به سینما آمد که باعث شده، هنوز خیلی ها او را با «نقره» این فیلم بشناسند. با وجود پیشنهاد ها برای حضور در تلویزیون، تنها سینما را برگزیده و حضوری در تلویزیون نداشته است.

اندیشه فولادوند پیش از آنکه به عنوان یک بازیگر شناخته شده باشد، یک شاعر است و کتاب شعری از او با نام «عطسه های نحس» منتشر شده و دفتر شعرهایش شامل اشعار او از دوران کودکی تا به امروز است. آخرین کار سینمایی که اولین حضورش در شهرستان نیز محسوب می شود بازی در فیلم «سنگ اول» به کارگردانی ابراهیم فروزش است که نقش اصلی فیلم با اوست و در شهرستان ملایر، یکی از شهرستان های استان همدان تصویربرداری می شود.
جدیدترین عكس اندیشه فولادوند :

اندیشه فولادوند 

بیوگرافی اندیشه فولادوند

اندیشه فولادوند متولد سال ۱۳۶۲ است ، فارغ التحصیل رشته فلسفه است ،در کودکی به نجاری و خرید و فروش علاقه مند بوده و مدتی هم این کارها را انجام می داده ، سرگرمی اش دیدن فیلم و کتاب خواندن است ، همچنین وی هیچ نسبتی با حدیث فولادوند ندارد و فقط تشابه اسمی است ، اولین بازی او در فیلم مریم مقدس بوده اما اولین حضورش به صورت حرفه ای در فیلم سربازهای جمعه مسعود کیمیایی بود ،بعد از این فیلم او مدتی از سینما دور بود تا اینکه دوباره با فیلم ستاره های فریدون جیرانی به سینما باز می گردد و بعد از آن دوباره به فعالیتهای بازیگری خود ادامه می دهد ، وی علاوه بر بازیگری به صورت حرفه ای شعر هم می گوید ، وی سال ۷۹ کتاب شعرش  را با نشر ثالث در جریان چاپ انداخت و در سال ۸۵ مجوز چاپ کتاب را دریافت کرد ، این اشعار شامل نوشته های او با نام عطسه های نحس است و یک آلبوم با نام شلیک کن رفیق که شامل سه قطعه ترانه ، سه شعر و یک قطعه درد و دل با اهالی جنگ است .

فیلم شناسی

  مجموعه تلویزیونی شیدایی (۱۳۹۰)
  نفرین (۱۳۸۹)
  سن پترزبورگ (۱۳۸۸)
  سنگ اول (۱۳۸۸)
  زندگی با چشمان بسته-به صورت حضور افتخاری (۱۳۸۷)
  چهار انگشتی (۱۳۸۵)
  سنگ، کاغذ، قیچی (۱۳۸۵)
  ستاره ها (جلد ۱: ستاره می شود) (۱۳۸۴)
  ستاره ها (جلد ۲: ستاره است) (۱۳۸۴)
  ستاره ها (جلد ۳: ستاره بود) (۱۳۸۴)
  سربازهای جمعه (۱۳۸۲)
  مریم مقدس (۱۳۷۹)

اندیشه فولادوند

اندیشه فولادوند اگر چه بسیار جوان است، اما خود را کاملاً پیر می‌داند. انصافاً هم گاهی اوقات اگر پای صحبت‌هایش بنشینید به واسطة چیزهایی که می‌شنوید شاید گمان کنید با مادر بزرگتان صحبت می‌کنید. او اهل شعر است، اهل ادبیات، فلسفه خوانده و مدام در جستجوی تحلیل و تفکیک موضوعات است. گفتنی است پیش از این در فیلم های «مریم مقدس»، «سربازهای جمعه»، «اپیزودهای سه گانه ستاره ها»، «سنگ كاغذ قیچی»، «چهارانگشتی»، «سن پترزبورگ» و «یک خاطره بگو حواسمو پرت کن (زندگی با چشمان بسته)» به ایفای نقش پرداخته است.

   


نظرات()   


جدیدترین لینك ها ، مطالب و لوازم

مجموعه ای از نفیس ترین لینکها، مطالب ، لوازم و عکس های اینترنت

با کلیک در اینجا به کانال رسمی دختران شیک بپیوندیدبا کلیک در اینجا به کانال رسمی دختران شیک بپیوندید<

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic