21 بهمن 90  ساعت 11 و 39 دقیقه و 21 ثانیه

مجله اینترنتی نازلی عنوان مطلب : گوگل این روزها چه میکند؟
شرکت گوگل پروژه‌ای جدید با نام Solve for X را رونمایی کرد ، این شرکت وب سایت Solve for X را در قالب یک اندیشکده راه‌اندازی کرده است، قرار است این وب سایت مشوقی برای فعالیت گروهی، یافتن راه حل و ارائه ایده‌های بزرگ برای بزرگترین مشکلات جهان باشد.
مطلب مرتبط:  كل آمار اینترنت دنیا فقط در یك دقیقه


گوگل در این وب سایت اعلام کرده که این فضا مکانی برای مراجعه افراد کنجکاو است تا درباره ایده‌های تکنولوژیکی برای رفع بحرانهای جهانی بشنوند و گفتگو کنند تا راه حل‌هایی برای کمک به میلیاردها انسان در این فضا ارائه شده و ایده های بزرگی برای ایجاد پیشرفتهای بزرگ تکنولوژیکی مطرح شوند.

ریچارد دووال یکی از دانشمندان ارشد در گوگل اعلام کرده است که طی هفته گذشته کنفرانسی برای گفتگو در زمینه تحول آموزش و ارتقا در کشاورزی از طریق پشتیبانی از تصمیم گیری‌های درست، زیست شناسی ترکیب و سوختهای زیستی بدون کربن در این وب سایت برگزار شده است.

دووال همچنین می‌گوید افراد می‌توانند موضوعات مورد نظر خود را برای ارائه بهتر به صورت تصویری بر روی صفحه یوتیوب Solve for X قرار دهند. احتمال می‌رود این پروژه با لابراتوار گوگل ایکس در ارتباط باشد، لابراتواری کاملا محرمانه که به ایده‌هایی از قبیل خودروهای بدون راننده، ابزارهای آنلاین و آسانسورهای فضایی اختصاص دارد. بر اساس گزارش فاکس نیوز، بعضی از افراد مرتبط با این لابراتوار می‌گویند عملکرد لابراتوار گوگل ایکس که از دو پایگاه، یکی در کالیفرنیا و دیگری نقطه‌ای نامشخص برخوردار است، به اندازه سازمان اطلاعات آمریکا محرمانه و نامشخص است.


   


نظرات()   


جدیدترین لینك ها ، مطالب و لوازم

مجموعه ای از نفیس ترین لینکها، مطالب ، لوازم و عکس های اینترنت

با کلیک در اینجا به کانال رسمی دختران شیک بپیوندیدبا کلیک در اینجا به کانال رسمی دختران شیک بپیوندید<

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic