9 اسفند 90  ساعت 11 و 41 دقیقه و 33 ثانیه

مجله اینترنتی نازلی عنوان مطلب : پیام تبریک سید محمد خاتمی برای فیلم جدایی نادر از سیمین بهترین فیلم خارجی جایزه اسکار
جدایی نادر از سیمین ، ساخته اصغر فرهادی، عنوان بهترین فیلم خارجی جایزه اسکار را از آن خود کرد تا افتخاری بزرگ نصیب سینمای ایران شود.سید محمد خاتمی رییس جمهور سابق کشورمان با صدور پیامی دریافت جایزه اسکار از سوی اصغر فرهادی را به وی تبریک گفت.

ایلنا نوشت: سید محمد خاتمی رییس جمهور سابق کشورمان با صدور پیامی دریافت جایزه اسکار از سوی اصغر فرهادی را به وی تبریک گفت.

متن پیام خاتمی بدین شرح است:

به نام خدا
هنرمند گرانقدر جناب آقای اصغر فرهادی

موفقیت چشمگیرتان را در پرآوازه‌ترین حادثه و مراسم سینمایی که نشانگر شایستگی‌های شما و هنرمندان عزیز و همکاران ارجمندتان در فیلم «جدایی نادر از سیمین» است صمیمانه تبریک می‌گویم.

اقبال مردمی در ایران و اهتمام جشنواره‌های گوناگون و صاحب نظران معتبر در سراسر جهان، پیش از این نیز توانمندی و جایگاه والای سینمای اندیشمند و صاحب سبک ایران را به خوبی نشان داده است و آنان که به ایران و به آیین و فرهنگ و تاریخ این مرز و بوم دلبستگی دارند و احترام می‌گذارند، توفیق بزرگ شما را بار دیگر ارج می‌نهند.

این حادثه را باید نشانه‌ای روشن بر آن دانست که هنر به طور عام و سینما به طور خاص از مهم‌ترین ابزارهایی است که می‌تواند در جهان نا‌امن، جنگ‌زده و پر از تبعیض و ناروایی و خودکامگی، موجب نزدیکی دل‌ها و چیرگی انسانیت و محبت بر خشونت شود و گفت‌و‌گوی فرهنگ‌ها و تمدن‌ها را به جای تنش و درگیری بنشاند.
عکسهای بازیگران فیلم جدایی نادر از سیمین در بازگشت از جشنواره فیلم برلین‎

   


نظرات()   


جدیدترین لینك ها ، مطالب و لوازم

مجموعه ای از نفیس ترین لینکها، مطالب ، لوازم و عکس های اینترنت

با کلیک در اینجا به کانال رسمی دختران شیک بپیوندیدبا کلیک در اینجا به کانال رسمی دختران شیک بپیوندید<

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic